İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu ne tatili yahu?!?

+2
TGBA GK
choocknus
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
demet07

bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 7:35 pm

yarın acılcakmı okul ya:S slm kızlar organızasyonu okulda tanısıp ıyıce konusalım ve lafta kalmaması ıcın elımızden gelenı yapalım.yarın okul varmı bılgısı olan varsa yazsın?
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:32 pm

okul varmı yokmu bilmiyorum ama ben gidicem yoksa da bi taksim yaparıs Very Happy varsada tanışır konuşurus Very Happy
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:35 pm

TGBA GK demiş ki:
okul varmı yokmu bilmiyorum ama ben gidicem yoksa da bi taksim yaparıs Very Happy varsada tanışır konuşurus Very Happy

yarnn her turlu konusuors arkadaslar tmmdir:)
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:40 pm

bana hertürlüsü uyarrr Very Happy varsa okulun içinde yoksa kapıda sersefil bi halde kapıda görüşürüs Very Happy yasık bise kapılarda kalıyorus Very Happy

bu ne tatili yahu?!?
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3