İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

[u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![

5 posters
YazarMesaj
gizem

[u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Empty
MesajKonu: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 9:23 pm

Sağlık Yüksekokulu bünyesindeki beslenme ve diyetetik,fizik tedavi ve rehabilitasyon ve ebelik bölümünü kazanan arkadaşlar!burada kendinizi tanıtır ve tek tek bölümleriniz adına bi grup kurarsanız hem bölümler hakkında daha iyi bilgi edinir herkes hem de okullar açılmadan herks tanışmış olur .. Dikkatinize Exclamation Wink
zeynep

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 2:51 pm

selam arkadaşlar.. ben bu sene beslenmeyi kazandım.. forum biraz zayıf kalmış.. diğer arkadaşlarla facebooktan tanışma imkanımız oldu fakat buraya da göz atanlar olursa yazsın lütfen.. herkesle tanışmış oluruz.. Smile
keşan

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:07 pm

slm..ben erol bende bu sene beslenmedym...Smile
fatih

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:09 pm

yanlıs yerde deilmisiniz arkadaslar gizem SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU nun altında acmıssın konuyu yanılmıyorsam okk Wink
zeynep

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:22 pm

evet bende dicektim. ama sağlık yüksekokulu diye bi bölüm yok galiba.. ??
gizem

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:02 pm

bılerek burda actım fatih cunku malesf admınımz sadece meslek yuksek okulu dıe baslık acmıs saglık yuksek okulu dıe bı baslık yok..bızım ıcın bı baslık acılana kdar burdayız Wink
ipek

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 7:11 pm

=) ben de bu yıl fizik tedavi ve rehabilitasyondayım
zeynep

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 7:14 pm

ipek demiş ki:
=) ben de bu yıl fizik tedavi ve rehabilitasyondayım
hoşgeldinn =) ftr ciler çıkıyo yavaş yavaş
ipek

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 7:22 pm

bu kadarcık kişimiyiz ya kimse nete girmiyomu=)
gizem

MesajKonu: Geri: [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![   [u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU  ÖĞRENCİLERİ !![ Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 11:22 pm

yok baya bir kişi warız aslında da forumu kullanan pek yok malesef No

[u][b]2009 GİRİŞLİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ !![
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YURT