İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yardım edin lütfennnnnn

2 posters
YazarMesaj
diloş

yardım edin lütfennnnnn Empty
MesajKonu: yardım edin lütfennnnnn   yardım edin lütfennnnnn Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 1:47 pm

ya gelen özel mesajlara nasıl bakılıyor.özel mesaj geldidiye e posta geldi özel mesaj falan göremiyorum bilen varsa cevaplasın lütfen çok önemli
tuuba

MesajKonu: Geri: yardım edin lütfennnnnn   yardım edin lütfennnnnn Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 4:17 pm

MAİLİN ALTINDA MAVI YAZIYLA YAZILMIŞ Bİ LİNK VAR ONA TIKLAYIN SAYFANIZ AÇILACAK GELEN KUTUSUNA TIKLA
diloş

MesajKonu: tuuba hanım   yardım edin lütfennnnnn Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 9:53 pm

çok teşekkür ederim cevap yazmışsınız ama linki açtığımda da gelen kutusunu boş gösteriyor gelen hiç bir mesaj yokmuş gibi kaç gündür tekrar tekrar bakıyorum sinirlerim bozuldu. scratch
sanırım gelen mesaj ayarlarında bir sorun var mesaj gönderebiliyorum ama gelenleri ısrarla açmıyor. Mad
sizden bu alana yazmanızı istesem zahmet olurmu? Embarassed inanın benim için çok önemli.yoksa bukadar üzerine düşmezdim.
lütfennnn Laughing Very Happy Exclamation Exclamation
tuuba

MesajKonu: Geri: yardım edin lütfennnnnn   yardım edin lütfennnnnn Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 11:46 pm

radyoloji bölümüne giriş şartrlarından bahsetmiştim. saglık meslek çıkışlıların buraya sınavsız geçiş hakkı var. düz lise çıkışlıysanız şansınız düşük. taban puan 241. . yani endüşük 291 falan yapmanız lazım. çünkü 50 puan kadar puanınız kırılcak.0.3 le çarpılıcagı için. ama başka bir bölüm seçerseniz hemşirelik mesala. 0.8 le çarpılacak puanınız düşmeyecek. 270 le rahat girersiniz.
diloş

MesajKonu: Geri: yardım edin lütfennnnnn   yardım edin lütfennnnnn Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 10:02 pm

tuuba demiş ki:
radyoloji bölümüne giriş şartrlarından bahsetmiştim. saglık meslek çıkışlıların buraya sınavsız geçiş hakkı var. düz lise çıkışlıysanız şansınız düşük. taban puan 241. . yani endüşük 291 falan yapmanız lazım. çünkü 50 puan kadar puanınız kırılcak.0.3 le çarpılıcagı için. ama başka bir bölüm seçerseniz hemşirelik mesala. 0.8 le çarpılacak puanınız düşmeyecek. 270 le rahat girersiniz.

cevapladığınız için çok teşekkür ederim tuba hnm sağolun.puan konusunda bu kadar katımı davranıyorlar çünkü diğer özel üniversiteler buna pek takılmıyor.barajı geçenleri alıyorlar.
birde sağlık meslek lisesi çıkışlılar sınavsız geçiş ile geliyorlar demişsiniz anladığım kadarıyla bu bölüme yoğun rağbet var.ben öğrenim süresi 2 yıl olduğu için çok istiyorum aslında.hemşirelikte güzel fakat öğrenim süresi benim için uzun.yoksa tercih ederdim.hayırlısı inşallah...........
tuuba

MesajKonu: Geri: yardım edin lütfennnnnn   yardım edin lütfennnnnn Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 8:26 pm

rica ederim. diğer özel üniversiteleri bilmiyorum ama. bizim okul a öğrenciler öss merkezi yerleştirme ile yerleştiriliyor. okul öğrencileri seçmiyor. evet puanı diğer özel üniverstlerden daha yüksek.kontenjan boş kalmıyor. en yüksek puanlı kişiler tercih sonrası ösymce yerleştiriliyor. hayatınızda başarılar.
diloş

MesajKonu: tuuba   yardım edin lütfennnnnn Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 11:20 pm

çok teşekkür ederim.demekki biraz fazla çalışacağız inşallah hayırlısı olur.sizede başarılar dilerim.hoşçakalın.

yardım edin lütfennnnnn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-