İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

24 Saatte İspanyolca Öğrenin!

2 posters
YazarMesaj
Risus Serdaricus

24 Saatte İspanyolca Öğrenin! Empty
MesajKonu: 24 Saatte İspanyolca Öğrenin!   24 Saatte İspanyolca Öğrenin! Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 3:12 pm

choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: 24 Saatte İspanyolca Öğrenin!   24 Saatte İspanyolca Öğrenin! Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 1:53 am

bu ne mkemmel bi konudur yaa ben ispanyolcaya accayp meraklıym çok ögrenmek istyrm ama fiil çekmleri ölm gelio bzm forumda ispnyolca bilen ya da kursa gdn falan var mı bu arada paylşm için de teşkkrler
Risus Serdaricus

MesajKonu: Geri: 24 Saatte İspanyolca Öğrenin!   24 Saatte İspanyolca Öğrenin! Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 5:29 pm

choocknus demiş ki:
bu ne mkemmel bi konudur yaa ben ispanyolcaya accayp meraklıym çok ögrenmek istyrm ama fiil çekmleri ölm gelio bzm forumda ispnyolca bilen ya da kursa gdn falan var mı bu arada paylşm için de teşkkrler

Rica ederim umarım faydalanırsın. Ben drE ile birlikte Taksim'deki Instituto Cervantes'e 5 kur gittim. Şimdi orta derecede kendimi ifade edebilicek kadar konuşabiliyorum. İspanyolca zor bir yabancı dil değil biraz sevme ve gayretle üstesinden gelirsin. Lakin pratik yapmayınca unutuyorsun her dil gibi o da nankör. Yoğunluğumdan kursa devam edemediğim için ben de ders çalışmadığım vakitlerde ispanyol chat sitelerinde dolanıyorum napıyım Smile

24 Saatte İspanyolca Öğrenin!
1 sayfadaki 1 sayfası