İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!!

2 posters
YazarMesaj
TGBA GK

TGBA GK

YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!! Empty
MesajKonu: YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!!   YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!! Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 4:46 pm

arkadaşlar toplum gönüllüleri vakfında bilim üniversitesi adı altında gönüllü olarak çeşitli projelerde çalışıyorus bunun için yeni bi kulüp kuruyorus ilgilenenlerin psikolojiden tuğba gök'e yani bana ulaşmalarını rica ediyorum.501 nolu sınıftayım gerçi her tenefüs kantindede görebilirsinis.
ahmetaykut

ahmetaykut

YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!! Empty
MesajKonu: Geri: YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!!   YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 10:11 pm

Okul adına olmasada geçen sene bireysel olarak bende TOG'un bir projesinde yer alıştım. Böyle bir kulübü kurmayı geçen sene çok hayal etmiştim ancak geçen seneki şartlar bu seneki kadar uygun değildi. Evren Ergeç diye bir kişi var belki tanıyorsunuzdur ya da mail grubuna zaman zaman mail atar oradan belki adını duymuşsunuzudur. Neyse, bu kişi ile bizim üniversitemizde bilimtog adlı bir kuruluş kurmak için birkaç görüşme yapmıştım fakat daha sonradan kültür ve edebiyat kulübü ile ilgili olan çalışmalar dolayısıyla böyle bir oluşumun içinde yer alamadım. Şimdi, sizlerin böyle bir kulüp kuracağını duymak beni mutlu etti. Eğer yapılacak projeler hakkında bizlere haber verirseniz, projelerde yer almayı ben isterim. Şimdiden teşekkürler.

YENİ KULÜP KURUYORUS İLGİLENENLERİN DİKKATİNE !!!
1 sayfadaki 1 sayfası