İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Her türlü konuyu danışabilirsiniz

+9
merve07
doctors
gözde
choocknus
SuRgEoN
safaksayar02
Gülfiz
Ekmen
Admin
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
elifcelik06

elifcelik06

Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 11:24 pm

onlara yeni biri geliyo okula yeni gelmss birii
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 8:11 pm

[quote="SuRgEoN"]
doctors demiş ki:
Admin demiş ki:
Biofizik problem olmaz hocayı kızdırmayın yeter.

şey kızdırırsak nolur?derste sınıf çok konuşuyo diye biras kızdı bizede ondan soruorum Smile

sizin biofizik hocanızın adı ne? sanırım admin arkadaşımın söylediği hoca size gelmio
ewet bende bugun ögrendim bize yeni hoca girio ismi sanırım kıvanç
SuRgEoN
Admin
SuRgEoN

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 28, 2007 1:52 pm

[quote="doctors"]
SuRgEoN demiş ki:
doctors demiş ki:
Admin demiş ki:
Biofizik problem olmaz hocayı kızdırmayın yeter.

şey kızdırırsak nolur?derste sınıf çok konuşuyo diye biras kızdı bizede ondan soruorum Smile

sizin biofizik hocanızın adı ne? sanırım admin arkadaşımın söylediği hoca size gelmio
ewet bende bugun ögrendim bize yeni hoca girio ismi sanırım kıvanç

hoca önemli değil.ayrıca biofiziğide öğrenmeye çalışmayın geçecek kadar çalışın yeter arkadaşlar.zaten ben sevmezdim saçma sapan bir ders Smile))) 6 sene boyunca o dersi hiç kullanmadık.Smile))
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 11:15 pm

esas suzan hoca ne soruyo gerçi bu pzt görcz bizzat ama bi önbilgmiz olsun dimi:Phepinize de tşkkrler ciiddi yardm ediyosunz ee doktorlk da bi nevi usta çrak ilişksi yanee:P
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 12:32 am

suzan hoca ne sorari benm solemem cok garip olcakk okuldaki tek dc le gecen biri olarak ama tongue herseyi sorar konuyu bilmenis sart bazi sorulari cok ezber olabilir werdiigi kagitlari cok ii bilmek geerek sakiin son gune brkmayinn:)
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2007 1:16 pm

ya ne biliim anlaşmaların isimlerini maddelerini falan sorar mı yani şimdi tarh öyle bi ders ki cımbzla soru çeker sorar biz de saygılaarr der kalırıs=)
SuRgEoN
Admin
SuRgEoN

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2007 10:37 pm

choocknus demiş ki:
ya ne biliim anlaşmaların isimlerini maddelerini falan sorar mı yani şimdi tarh öyle bi ders ki cımbzla soru çeker sorar biz de saygılaarr der kalırıs=)

ilk önce hocayla aranız nasıl önemli olan bu:)))) şaka biyana suzan hoca sınav kağıtlarınızı itina ile okur yani her yazdığınıza puan vermek ister.direk spot bilgide sorar yorumda sorar.spot bilgi haricinde yorumları mutlaka boş bırakmayın.Sınavınızda başarılar....
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 01, 2007 11:42 pm

"hocayla ara" deyince durdm bi an iyki şakaymış=Pptmm ozman yorumlarda dolduryoz kagıdı oleeey geek yardım için herkese tşkkrler biz yardmcı olamasak da size de bol şans ve başarılar sınavlarda...
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 7:04 pm

suzan hoca baya güsel soruomuş destan yazdım ama Allah bilir kaç alırım:( Smile
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:26 am

Genelde öyle döktürmüş herkess 3 sayfa felan kimisi hocadan kagıt istemiş.. benimqi toplasan 1 sayfa etmez o da kocaman kocaman yazdım:D
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 3:42 pm

ben elimdeki kağıdı bile dolduramadım ya:)ztn karıştırmışım çoğu şeyi başka şeyler yazmışım:)nys artık öğrenmiş olduk bidaki snwda her türlü yazarız:)
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:44 am

yav su okulun dier forumu dedgniz hangisi
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:25 pm

choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 1:19 am

tşkkr ederm adres içnn=)ya ben esas kadavra anılarnzı accayp merak ediyorm çok korkuym ben ya otopsi faln izlemk istemyorm iyce trsmıym diye sanldıım kadar zor bişe mi No
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 11:40 pm

nihahha betül asıl sen benden kork bebisim Twisted Evil ne bu merak yaa zamanı gelince örenirsin sen otur biochemistry çalış bakim afro flower affraid
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 3:43 pm

nie öle diosn merve yaw merak edio insan Smile
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 5:11 pm

choocknus demiş ki:
tşkkr ederm adres içnn=)ya ben esas kadavra anılarnzı accayp merak ediyorm çok korkuym ben ya otopsi faln izlemk istemyorm iyce trsmıym diye sanldıım kadar zor bişe mi No

=)kadawradan korkmain arkadaslaar yaa korkulcakk bisi yok olee ayilan bayilan olmuo kavak yelleri yalan yani:P
kokusu birass kotu ilactan dolayi=)
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 6:12 pm

peki ilk ne zmn görcez biz?
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 9:42 pm

merve07 demiş ki:
peki ilk ne zmn görcez biz?

2.donem anatomi dersi olcakk o zmn gorceksiniss;)
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 1:21 am

ya yokh o kadar bişi anatomide ben egedede girdim çapadada girdim anatomiye güzel eglenceli bi ders..
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 8:10 pm

olayı çarptmayalım benm anatomi dersyle aramda tanşmamaktan kaynaklanan huzurlu bi ilşki var=Ppben kadavradan korkuyorm okadar aman yaaa bayılrsam da 60kişidn biri tutar heralde nye korkuyosam bukadar affraid hasanı da takdr ettm adam gezmiş grmş bizim ünide karar klmş en iyi anatomi dersi bilimde diye kandrdılar mı adamı naptılarsa No
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 11:00 pm

choocknus demiş ki:
olayı çarptmayalım benm anatomi dersyle aramda tanşmamaktan kaynaklanan huzurlu bi ilşki var=Ppben kadavradan korkuyorm okadar aman yaaa bayılrsam da 60kişidn biri tutar heralde nye korkuyosam bukadar affraid hasanı da takdr ettm adam gezmiş grmş bizim ünide karar klmş en iyi anatomi dersi bilimde diye kandrdılar mı adamı naptılarsa No

=)walaa anatomi dier tiplarda nasi bilmorm ama bizde bu sene cok ii oldunu soliebilirim gercekten Hulya hoca cok zevkli ders isliyo evet biraz zorluo her hafta pratik sinawi yaparak ama olsun=)
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 1:26 pm

choocknus demiş ki:

bakınız sayfa : 3 (son mesaj) ben bilimde derse girmedim:D o eglenceli felan kısmı ezberinden felan degil böyle sürekli bişiler kesyolar biçyolar ekliyolar felan o açıdan dedim..

ben tutardım seni betül ama farklı gruptayız Laughing
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 10:22 pm

ekmen sen nası orda burda derse girdin ya anlamadım ben
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 11:51 pm

Arkadaşlarım soktu derslere.. 300 500 qişi oLunca arada kaynadım:)

Her türlü konuyu danışabilirsiniz
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-