İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YURT

+7
feliz
merve07
dytsynsnm
Ekmen
Sözdemir
mrv
dr.murat
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Sözdemir

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YURT   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 12:46 pm

var bence olacak...
feliz

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YURT   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:15 pm

of ya benm de bu sorunum war.. bu arada bu sene kazandm ftr. eğitime şişlidemi dewam edilecek bilen war mı acaba
Ekmen

Ekmen

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YURT   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 6:38 am

öncelikle Hayırlı oLsun..
Egitimin nerde olucagından emin degilim ama tahmin yürütürsek bu sene bizim okulun 3 sınıfı doluydu 8 sınıf war toplamda ( ne kadar azmışVery Happy ) bizim ve psikoloji nin alt dönemleri gelicek onlarla 5 sınıf ediyor .. 5 ve 6 larada bi sınıf ayırmışlardır 2 boş sınıf kalıyor.. Diyetisyenlik ve FTR nin oLur büyük ihtimal şahsımca..Razz
Ekmen

Ekmen

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YURT   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 6:43 am

Son oLarak bu yurt konusunda söylicegim okula yakın bi yerde eve çıkmadıgınız sürece hertürlü en iyi metroya mahkumsunuz yani sadece mecidiyeköyde olucak diye yurt bişi yokh..Yelpazenizi biraz daha geniş tutabilrsiniz..
Taksim-Osmanbey-Mecidiyeköy-Gayrettepe-Levent-4.Levent güzergah bu.. İstasyona en yakın olan yurt sizin tercihiniz:D
dytsyn_ceren

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YURT   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 10:14 am

slm bnde beslenme ve diyetetik kazandım.. ama bu yurt konusu bizi fazla yorcak gbi hadi hayırlısı...
AnnaMolly

AnnaMolly

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YURT   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:48 pm

dytsynsnm demiş ki:
ya bu forumun adını nasıl duyurucaz sadece iki kişi konuşuo:)benim pembe konaktan bi kız arkadasa ihtiyacım var biriyle grstürebilirmisiniz tanıdığınız varsa?

ben pembe konak ta kalıcam bu sene ıkı kısılık odada!! odaları dıger yurtlara kıyasla cok cok ıyı ve buyuk!!
dytsyn_htc

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: ..   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 7:05 pm

ben bu sene beslenme ve diyetetik kazandım.pembe konaktan başka kız öğrenci yurdu yok mu acaba
hasan tıraş

YURT - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu   YURT - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 11:53 pm

Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu nu bu yıl ilk tercihim arasında ama okulun yurt imkanı özel yurt lazım Smile gayrettepe kampüsünde eğitim göreceğiz diye biliyorum net üzerinden bildiğim kadarıyla buraya ulaşımı yakın tercih edilen bir özel yurt arıyorum bu kampüse ulaşımı kolay cüzi bir yurt sölerseniz sevinirim ??

YURT
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2