İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin

2 posters
YazarMesaj
erdem_svs

lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin Empty
MesajKonu: lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin   lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 4:24 pm

ben 2 yıllık bilgisar programcılıgı ayrıca a.ö.f iktisat mezunuyum iş bulamıyorum ve saglık okumak istiyorum hangi bölümü okumamı tavsiye edersiniz radyolojı mi anestesimi yoksa tıb.labarutar mı özelde çalışmak istiyorum ona göre bana bölüm söylermisiniz anestezinin sorumlulugu fazla
radyolojı kanser ediyor 47 yaşında rahmetli oluyorsun tıb. labraturada her türlü risk taşıyor hastalık konusunda şaşırdım kaldım walla yoksa hiç okumasam mı scratch istanbul bilimde okuyan saglık m.y.o ögrencileri ile konuşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum
erdem_svs@hotmail.com oradaki ögrencilerle ve sizlerden daha iyi bilgi almak için bana mail atarmısınız şimdiden tşk ederim....
tuuba

lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin Empty
MesajKonu: Geri: lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin   lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 11:47 pm

bu dediğin bölümlere tıbbi labartuar hariç sağlık meslek liseliler sınavsız geçiş yapıyor. öss ile giremezsin yani. tıbbi labaratuar en az riskli bence. o zaman doktorlarada herşeyin bulaşma riski var. biraz saçma yani.hastane ortamı sonuçta.

lütfen saglık m.y.o ögrencileri bana yardımcı olabilirmisin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-