İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hop bir ki hop=)

+2
elifcelik06
choocknus
6 posters
YazarMesaj
choocknus

choocknus

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:28 am

yav biz birler olarak dans klubu acalım istedk ama istemekle olmuyo galiba ust donemlerdn de ilgilenenler varsa bi el atmak lazım sanki
elifcelik06

elifcelik06

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:27 pm

dans klubu gibi siz isteklerinisi soleinn hakan a iletelim kluplern baskani o suan
choocknus

choocknus

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 1:34 am

ozman başkan bizim meselyle ilgilensn bi zahmet çnkü ben en aazndn kendi adıma diym cddi okulun dersane havasndn kurtlmak istiyorm klpler olsun geziler olsn falan koştralm bişeler yapalm dersler aırlaşmadn çok şey mi istyrm bilemdm ki bom
elifcelik06

elifcelik06

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 2:33 am

Very Happy yoo tam da istemen gerekn seleri istiosn=)
butun bunlar yavas yavas olcak seyler aama biz foruma bile yeternce katilim sagliamadk birler lafim size arklarinisa soleyinn Very Happy
merve07

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 11:57 pm

ya betülüm bunlar bnce forumda halledilebilcek şeler deil oturup adam gibi düşünsek napsak ne etsek.tmm 2leri burda görüyoruz ama okulda muabbetimiz fln yok böle oturalm konuşalm tanışalm olayları olmuyo ki hiç bi birlik beraberlik yok bence..
elifcelik06

elifcelik06

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 1:33 pm

merve07 demiş ki:
ya betülüm bunlar bnce forumda halledilebilcek şeler deil oturup adam gibi düşünsek napsak ne etsek.tmm 2leri burda görüyoruz ama okulda muabbetimiz fln yok böle oturalm konuşalm tanışalm olayları olmuyo ki hiç bi birlik beraberlik yok bence..

birlik beraberlik olsun diye forumlar klupler aciliyo zaten yaa Very Happy Very Happy
biz haziriz tanismaya cou kisile de tanisiyorm zaten ben hep de okuldayim yarin tanisabilirs mesela;)
Ekmen

Ekmen

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 1:24 am

O nasıl bir başlıktır öyle betül cheers

dans neyine senin hem.. gezi klubu kuracaz mısır'a kadar incez farao
hakansarı01

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 7:48 pm

arkadaşlar merhaba ben hakan kulublerin temsilcisiyim ben su aralar cok yoğun olduğum için sizile isteklerinizle ilgilenemiyorum ama siz bana tam olarak hangi kulubü acmak isterseniz ben le burdan da konuşabilirsiniz yada bir ara okulda buluşalım şimdi dans kulubu acmak istiyormussunuz cok güzel bişe bu zaten elifin de size yazdığı gibi kuluplerin kurulmasında ki amaç bütün tıp ve diğer sağlık bölümlerini bir araya getirip birlik beraberlik yaratmak su anda sizin dans istedğinizden başka 2.sınıftaki arkadaşlarımıda gezi kulubu kurmak istiyorlar bunu yakın bir zamanda kurmayı da düşünüyorum dansıda kuralım bence cok güzel olur bu arada ben size tekrardan var olan kuluplerden bahsedeyim TİYATRO ÇEVRE FOTOĞRAFCILIK TÜRK SANAT MÜZİĞİ su anda bu kuluplerimiz faaliyet gösteriyor mesela tiyatro kulubunde su anda bir oyun seçilip provalar başlamış durumda ama hala oyuncu arayışındayız yarın yani 27 aralık ta saat 12.30 da esentepede Dr Aşkın Karadayı yönetmenliğğinde ve başrol oyuncumuz da kendisi prova yapılacak isteyenler yarın gelebilir dediğim gibi yine arkadaşlar bana ulaşamazsanız eğer 2.sınıftan arkadaşım elif çelikle bana mesaj gönderebilirsiniz siz yeterki belli bir sayı tutturun ben elimden gelen herşeyi yapacam
TGBA GK

TGBA GK

hop bir ki hop=) Empty
MesajKonu: Geri: hop bir ki hop=)   hop bir ki hop=) Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 4:58 pm

arkadaşlar toplum gönüllüleri vakfında bilim üniversitesi adı altında gönüllü olarak çeşitli projelerde çalışıyorus bunun için yeni bi kulüp kuruyorus ilgilenenlerin psikolojiden tuğba gök'e yani bana ulaşmalarını rica ediyorum.501 nolu sınıftayım gerçi her tenefüs kantindede görebilirsinis.

hop bir ki hop=)
1 sayfadaki 1 sayfası