İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hemşirelik bölümü

+9
seda.
AnnaMolly
ciidem
burcumm
serife86
lebis
tuba
demet07
ceren89
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ciidem

hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 5:00 pm

ben zonguldak ereğli den geliyorum açıkcası bende de heyecan yook bende yurtta kalıcam
ceren89

ceren89

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 4:28 pm

burcumm demiş ki:
bende bu sene hemşirelik bölümünde okuyacagım:Dbenı bilgilendirirseniz sevınırım .memnun musunuz bölümünüzden?
kızlar hoşgeldiniz öncelikle Smile bölüm çok iyi iş bulma açısından flnn staj imkanlarımızda çok iyi hayırlısı olsun bakalım Smile))
seda.

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 9:25 pm

hayırlı olsun kızlar..
AnnaMolly

AnnaMolly

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 3:17 pm

seda. demiş ki:
hayırlı olsun kızlar..
saol =)) Rolling Eyes
ezo

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 4:21 pm

selam kızlar ben de yeni girdim okula birilerini görmek ne kadar güzel Very Happy
burcumm

MesajKonu: SLM   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:20 pm

SLM KIZLAR BENDE KAYIT OLDUM OKULA Wink 6EKİMDE BİZİ NE BEKLIOR NASIL Bİ GÜN OLCAK ÇOK MERAK EDIOM YAAA
ezo

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:23 pm

burcu yazmana sevindim Smile istersen facebookta bizim bölümün sitesine gel orda millet Very Happy buraya pek kimse bakmıyo nedense. ayrıca istersen msnimi veriim Smile
burcumm

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:59 pm

EWET İ OLUR MSNDEN YAZISALIM BENCEDE:D
pelin bozkurt

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 2:12 pm

merhaba . ben bu sene öss girdim ve istanbul bilim üniversitesi florence night özelde okuyan hemşirelerle msn de görüşmek istiyorum.bilgi edinmek istiyorum.yarımcı olursanız çok sevinirim..msn adresim pinkorpurple@windowslive.com ..şimdiden teşekkür ederim
ezo

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 9:07 pm

bence facebooktan istanbul üniversitesi hemşirelik tüksekokulu başlığına üye ol böylece baya birinerine ulaşırsın ayrıca orda başkalarını aydınlatmak için yazılan okul hakkında açıklamalar da mevcuttur ;D
bilge

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 2:04 pm

mrb bn bu sen yeni kayt olcam hemşirelkte okuyan birileri vasa bilgi vereblrmsnz??
Naqihan

Naqihan

MesajKonu: Geri: hemşirelik bölümü   hemşirelik bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 7:21 pm

seLamLar Smile HemsireLik 1.sınıfıM şimdiDen coK memNun oLdum Smile

hemşirelik bölümü
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» YURT