İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Radyo Severler

2 posters
YazarMesaj
ceren89

ceren89

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 12:10 am

radyo da beğendiğiniz, tavsiye edebileceğiniz programları paylaşalım arkadaşlar Smile alem fm de Matrax süper ilk tavsiye benden olsun Laughing
TGBA GK

TGBA GK

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimeSalı Şub. 05, 2008 12:14 am

radyoda beğendiğiniz yazısını görünce direk matraxı yazmayı düşündüm ama sen yazmışsın bile Very Happy onun dışında yine alem fm de z.kayahan coşkunun sunduğu haftaiçi 17-18 saatleri arasında bi program var adını bilmiyorum ama o da güzel Very Happy
ceren89

ceren89

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 4:57 pm

TGBA GK demiş ki:
radyoda beğendiğiniz yazısını görünce direk matraxı yazmayı düşündüm ama sen yazmışsın bile Very Happy onun dışında yine alem fm de z.kayahan coşkunun sunduğu haftaiçi 17-18 saatleri arasında bi program var adını bilmiyorum ama o da güzel Very Happy
"Kim Bilir" cnm Very Happy
ya bugün o programı cevahirin önünden yapacakk çok gitmek istiyorum ama hala kararsızım buarada 14 şubata kadar oradan yapılacak program ilgililere duyurulur Smile
TGBA GK

TGBA GK

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 5:02 pm

gerçektenmiii kesin gitmeliyim "tatlımmm" Wink bayılıyorum şu kelimeyi kullanışına Very Happy canlı canlı duymalıyım ben senin yerinde olsam giderim.anadolu yakasındayım hasırlanıp çıkmaya kalksam baya uzun sürer yetişemem ama illaki gidicem Very Happy
ceren89

ceren89

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 8:44 pm

YA 4 YILDIR DİNLİYORUM ama cesaret edemiyorum gitmeye bakalım haftaya belki giderim Smile
TGBA GK

TGBA GK

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 8:45 pm

bende ara ara dinliyorum ama gidicem kesin pazartesi o tarafta olucam giderim ben.
ceren89

ceren89

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 6:33 pm

bende pazartesi kesin ordayım Smile
TGBA GK

TGBA GK

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 7:18 pm

o zaman beraber gidelim hem tanışmış olurus Very Happy sana numaramı öselden gönderdim msj falan atarsın gideris beraber.hem yalnıs kalmamış olarsın Very Happy
TGBA GK

TGBA GK

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 9:16 pm

ya ben bugün mecidiyeköydeydim ama rahatsıslandım ve eve döndüm gidemedim programa Sad
ceren89

ceren89

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 12:39 am

mesajını yeni aldım cnm ama etrafıma da bakındım belki seni görürüm diye gelememene üzüldüm geçmiş olsun Smile
TGBA GK

TGBA GK

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 8:54 pm

gittin demek öle miiii Sad yaaa Sad( nasıldı peki kalabalık varmıydı ???
ceren89

ceren89

Radyo Severler Empty
MesajKonu: Geri: Radyo Severler   Radyo Severler Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 2:22 am

evet şahaneydi neyse fazla anlatıp üzmeyeyim seni Smile

Radyo Severler
1 sayfadaki 1 sayfası