İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu ne tatili yahu?!?

+2
TGBA GK
choocknus
6 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
choocknus

choocknus

bu ne tatili yahu?!? Empty
MesajKonu: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 7:57 pm

şaka gbi tatil ya gerçk nedeni hakknda bi fkri olan var mı yok tadilat falan yapılcakmış 1ay az geldi galiba affraid
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 8:02 pm

biz okulun tatil olmasına değilde hocalarımızın durumuna dumur olduk iki tane hocamız gitmiş :O hemde en kaliteli hocalar.bu konuda ne yapabiliriz hocaları geri getirmek için bi fikri olan varmı???
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 8:17 pm

hangi hocalar psikolojiden mi?
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 8:20 pm

evet psikolojiden.ve çok karmaşık olaylar var hocalar arasında araştırma görevlisi die tanıtılan kişi psikoloji dersimize giriyodu sonra iletişim dersimize girmeye başladı psikolojiye gelen çok kaliteli iki hocamız gitti iletişime gelen kaliteli bi hocamız da gitti :S bilmem anlatabildimmi :S
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 8:28 pm

kusra bakma ne hocalarını tanıym ne d psikoloji blmne dair bişe oyüzdn yardmcı olamıcam Rolling Eyes
merve07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 8:32 pm

bizim de gidio hocalarımız..okula noluyo böle yaa
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 8:36 pm

off merv gidenin yerine yenisi gelir ama anlaşılan gelmiyoki okulu açamıyolar bile
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:18 pm

heralde bi ay tatilden sonra 1 hafta daa tatil yapan tek tip fakultesi biiziiz Shocked Very Happy

bu tatil hakkinda cesitli solentiler war ama okula gitmeden anlayamicas sanirim asil nedenini
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:29 pm

kimisi lab. tadilatta dedi kimisi türbandan dolayı açmak istemiyorlar türban mevzusunun kesinliğe kavuşmasını bekliyorlar diyorlar vs vs böyle söylentiler var ama şöylede birşey var btıp fak.nin ve psik.nin hocalarını göndermişler tahminimce hoca eksikliğinden açmadılar neyse okul bitti pilav gününü ne zaman yapıyoruz Very Happy:D
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:31 pm

TGBA GK demiş ki:
kimisi lab. tadilatta dedi kimisi türbandan dolayı açmak istemiyorlar türban mevzusunun kesinliğe kavuşmasını bekliyorlar diyorlar vs vs böyle söylentiler var ama şöylede birşey var btıp fak.nin ve psik.nin hocalarını göndermişler tahminimce hoca eksikliğinden açmadılar neyse okul bitti pilav gününü ne zaman yapıyoruz Very Happy:D

hehe oleey okul bitti artk doktor oldm smdi napcam Razz Razz
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:32 pm

benim bi doktora ihtiyacım vardı ama neyse vazgeçtim Very Happy:D
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:36 pm

TGBA GK demiş ki:
benim bi doktora ihtiyacım vardı ama neyse vazgeçtim Very Happy:D

wala benim de psikologa ihtyacm wrdi napcass smdi brbrimise emanet Rolling Eyes Shocked pale

Very Happy
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:39 pm

güzelim sana freud gelse başa çıkamaz senle Razz ( samimiyete güvenerrek böle yazıyorum alınmazsın umarım )
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:46 pm

TGBA GK demiş ki:
güzelim sana freud gelse başa çıkamaz senle Razz ( samimiyete güvenerrek böle yazıyorum alınmazsın umarım )

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

yikildiim simdi gercektenn yaa koptmm supersinnnn king
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:52 pm

ya iki gündür kafa güsel Very Happy içmeden ama Very Happy okulsuzluk başıma vurdu eğitim aşkıyla yanıp tutuştuğum için çok büyük hayal kırıklığına uğradım okul açılmayınca ve bu bende böyle bi etki yaptı doktor hanım ne yapmalıyım???ahhh pardon ya böyle vakalara biz bakıyorduk dimi Very Happy:D
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:55 pm

TGBA GK demiş ki:
ya iki gündür kafa güsel Very Happy içmeden ama Very Happy okulsuzluk başıma vurdu eğitim aşkıyla yanıp tutuştuğum için çok büyük hayal kırıklığına uğradım okul açılmayınca ve bu bende böyle bi etki yaptı doktor hanım ne yapmalıyım???ahhh pardon ya böyle vakalara biz bakıyorduk dimi Very Happy:D

Very Happy Very Happy nasi olsa ikimizde yarim kaldikk Razz egitim konusunda yaniii Very Happy
kimin baktii onemlimi cnm bnm Very Happy
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 11:57 pm

haklısın sanırsam Very Happy
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 12:07 am

TGBA GK demiş ki:
haklısın sanırsam Very Happy

yinee bi basliigida sohbet alanimiz yaptikk ikimizide kutluooorm ben Very Happy
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 12:14 am

aman ya olsun güselim Very Happy tatil boyunca ölüydü forum kimseyoktu o kadar yazı ekledim eğlenceye resim ekledim bakan yok ya bizde böyle konuşarak canlandıralım bari burayı Very Happy hem bizbizeyiz yabancı kimse yok Very Happy
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 12:43 am

TGBA GK demiş ki:
aman ya olsun güselim Very Happy tatil boyunca ölüydü forum kimseyoktu o kadar yazı ekledim eğlenceye resim ekledim bakan yok ya bizde böyle konuşarak canlandıralım bari burayı Very Happy hem bizbizeyiz yabancı kimse yok Very Happy

ztnn bi sen bi ben baska giren yok nerdeyse foruma
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 2:02 am

doru 3-5kişi takp ediyo frumu ama niyeyse 72kullanıcı kaytlı gözküyo nerde bu insanlar onları brer duyarlı vatandş olmaya davet ediorum geek
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 8:57 pm

ya birde gizli bi kullanıcı var zaten ona uyuz oluyorum madem merak ediyorsun kayıt ol yada girişini yap öyle bak bir iki birşeyde sen yaz dimi yani Mad
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:09 pm

ya kızlar tatıl p.tesinemı uzatıldı türban olayı ıse sene sonuna kadar tatiliz demekki ancak çözüm bulcaklar deilse bu zmana kadar neden halletmedıler offf.bu arada okulun formu oldugunu kımse bılmıyoki siz tıpcılar ve psikolojideki arkadaslar biiliyo ben bizim kızlara haber verdım ıns en yakın zamanda burda olcaklar tam kadro:D
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:12 pm

gerçi forumun da bi sonu yok tanşmak berabr bişeler yapmak önemli olan 2.dönem yüzü göremesek d çok az kişi olmanın verdii bi avantajı var bu okuln deerlendrmek lazm bence
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:15 pm

ya bence bı tanısma organızasyonu yapalım bı yerde bulusalım tanısalım konusalım sonra da gezıler falan düzenleyelim birlikte bişeyler yapalım benceee sadece tıpcılar tıpcılarla psikolojidekiler kendı ark ile hemşireler kendı arasında görüşmesin bence.ne dersiniz

bu ne tatili yahu?!?
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki