İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu ne tatili yahu?!?

+2
TGBA GK
choocknus
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
TGBA GK

TGBA GK

bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:28 pm

güzelim bu tanışma organizasyonu güsel olur ama akşam olmasa daha güsel olur bisde akşam dışarı çıkamayanlar var ( ör:ben ) evi usak olanlar var (ör:ben) bu sebeplerden dolayı gündüz bi şeyler ayarlasak.
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:33 pm

bende cıkamam zaten bı cok arkadasta cıkamaz zaten o yuzden öğleden sonra yanı cok erken de deıl gecte deıl bı organızasyon yapalım bence ama ıstanbullu ark el atmalı ben de ızmırden gelıyorum pek bı yer bılmıyorum:S
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:35 pm

onu ayarlıycak ve herkese duyurabilecek kişileri tanıyorum ben onlara söylerim ayarlarız birşeyler.aslında hava biraz daha düzelse güzel bir kır gezisi falan iyi olurdu Very Happy ne dersiniz???
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:39 pm

bence önce bı tanısalım sonra kır gezısı fln ayarlarız hem daha cok eglenırız bırbırımızı tanıycagımız ıcın bence.lafta kalmasın bu bızım arkadaslar balıklama atlar bu olaya el bırlıgıyle yapalım bısıler
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:41 pm

ok gündüz olduktan sonra bana herşey uyar Very Happy gerçi birşeyler ayarlayabilmemiz için okulun açılması gerekiyor Very Happy okul açılsın beni kantinde falan görürsünüz istediğiniz an yanıma gelip bu konuyu hatırlatabilirsiniz ben unutsam bile ama unutmam sizde düşünün ne gibi bi organizasyon yapabiliriz bende düşüneyim ortak bir karar alırız Very Happy
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:43 pm

ok canım umarım tanıyabılırm:D okul acılsında bu form daha aktıf olacak sonrada bı tanısırız sonrada okulu monotonluktan nasıl cıkarabılırız ona çare ararız:D
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:45 pm

tamam canım.tanışırız.ben elimden geleni yapmaya hazırım.
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:46 pm

şmdi şöle bi durm var bz blşr tanışrz o mesele deil ama psikolojleri hemşirelii tıbbı aynı ortamda sıklmalarına sebp olmadn nasıl biaraya getrcez çnkü biz kndi 60kişmz içnde bile bişeler yaptıımızda patlıyorz skntıdan bazen bu olmamalı bence bounce
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:48 pm

ya bende bunu düşündüüm için kır gezisi fikrini öne sürmüştüm.çünkü kapalı bi mekan olsa club bar vs yerler olcak ve oraya türbanlı arkadaşlar girermi bilmiyorum ve herkesin müzik zevki takıldığı yerler farklı ama kır gezisi herkeste ortak bir nokta diye düşünmüştüm.ne dersiniz tabi diretmiyorum öyle olsun diye Very Happy
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:51 pm

herkesi memnun etmek mmkn deil zaten birine gndz uymıcak öbrne mekan uymıcak işimz zor valla bom
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:51 pm

hmm siz tecrubelı olaraktan sıze uyarız ne yazıkki bizim sınıf toplamda 99 kız 1 erkek ama cok sıkılıyoruz genelde sureklı ders calısan tiplermiz var ozman bır kır gezısı duzenlıyebılırız kendımızı ıstanbulun guzellıklerıne bırakalım Very Happy
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:55 pm

vala kır gezisi derken d neyi kasdettik onu da anlamş deilm piknk falan mı yapçaz Laughing blmiym vala sorn szn dönemlere belki farklı fkrler çıkar ben d konşıym bzmklerle ona göre ortada blşalam
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:57 pm

evet yani herkesi memnun etmeye çalışırsak hayatta yapamayız bu toplantıyı Very Happy evet arkadaşlar martta hava durumu takibi yapıylıyor ve herkese haber veriliyor Wink bilim üniversitesi geleneksel kır gezisinin açılışı başlıyor Razz
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 11:59 pm

yani piknik gibi birşey Very Happy tabi ki herkese fikrini sorarız elimizdeki seçenekleride söyleriz başkalarının fikirleride önemli :d ortak bir paydada buluşur hallederiz Very Happy
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 12:00 am

bence bi ada yapsak da olabilr nese dedm ya bi okul açılsn konuşlsn sonra forum zaten bzm ana meakan olay çözlür Wink
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 12:01 am

ay evet süper olur geleneksel olur bencede herkesı memnuın etmeye calısırsak yapamayız zaten ılk bulusmadan sonra fıkırler daha cok cıkar bız bı baslatalım gerısıne bakarız.ozman martta bu konuya el atalım.
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 12:03 am

evet ada fikri de güzel anlaştık o zaman kızlar Very Happy görüşmek üzere Very Happy iyi geceler Very Happy ya hakikaten forum bizim Very Happy msnde bu kadar konuşmuyorum kimseyle msn den beter ettik burayı Very Happy
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 12:05 am

olsn kuşm yaa bşka trlü olcak gbi deil kaynaşmak lazım bi şeklde sana da iyi gecelerrr
demet07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 12:10 am

evet koca formda sadece 3 kişiyiz:S olsun yakında bu uyusuk okulumuz umarım canlanıcak. iyi gecler canm bende yawaştan kacıyorum grşz
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 2:05 am

choocknus demiş ki:
doru 3-5kişi takp ediyo frumu ama niyeyse 72kullanıcı kaytlı gözküyo nerde bu insanlar onları brer duyarlı vatandş olmaya davet ediorum geek
ben burdayım hehe yaw bende başlarda takip ettim siteyi ama degşklk yok okul tatilde die kimse girmio die düşünüp bende bıraktım:)
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 2:07 am

TGBA GK demiş ki:
güzelim bu tanışma organizasyonu güsel olur ama akşam olmasa daha güsel olur bisde akşam dışarı çıkamayanlar var ( ör:ben ) evi usak olanlar var (ör:ben) bu sebeplerden dolayı gündüz bi şeyler ayarlasak.
bu yazdıkların süperdi tebrk ederm kendimi gördüm sende Smile
TGBA GK

TGBA GK

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 7:39 pm

eee naprsın güselim herkesi kapsayan bişey olacağı için her ihtimali düşünmek gerek Wink
merve07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 12:22 am

ewt ya artık kaynaşsak güsel olucak..hertürlü organizasyona yardımcı olablrz biz=)
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 4:41 am

merve07 demiş ki:
ewt ya artık kaynaşsak güsel olucak..hertürlü organizasyona yardımcı olablrz biz=)

pztsi konusalm bunnari yapcak cok sey wr Wink
merve07

MesajKonu: Geri: bu ne tatili yahu?!?   bu ne tatili yahu?!? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 1:58 pm

tamam konuşalım..şu okulu üniversiteye benzetelim hep beraber yaa=) hangi okulda okuudumu millete açklamaya çalşmaktan yoruldm artık=))

bu ne tatili yahu?!?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki