İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Her türlü konuyu danışabilirsiniz

+9
merve07
doctors
gözde
choocknus
SuRgEoN
safaksayar02
Gülfiz
Ekmen
Admin
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin

Her türlü konuyu danışabilirsiniz Empty
MesajKonu: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 2:48 am

Arkadaşlar her türlü konuyu danışın çekinmeyin. Sizden daha tecrübeliler mutlak yardım edecektir.
https://istanbulbilim.yetkin-forum.com
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 4:09 am

isyanlardayım bi kaç kişiyle tanıstık 2 'lerden ders notlarını istedik bize satmaya kalktılar yardımcı olablcek 2 yokhmu sorular hakkında veya üstlerden saklayan?
Gülfiz

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 8:23 am

ya Ekmen, ne zaman oldu bu?? hani diyorum ben neden görmedim??yanlış kişilere denk gelmişsiniz demek de istemiyorum, vardır o işte bir iş ya....sen şimdi diyorsun ki, sınav sorularını verin bize...İyi, sorsan söylerdim =))
Hatırladığımız kadarıyla niye söylemeyelim ya?? Senden o para isteyen şaka falan yapmış olmasın??? kim be o??

Hangi ders için istiyorsun?? Belgin Hoca'dan falan mı, ya da biyokimya???
Konu getirin bize, yani derste tuttuğunuz notları getirin özellikle Belgin Hoca için, göstermeye çalışırım ben en azından
Ama, duyurmamaya çalışın hocalara, çünkü kendileri zaten nerenin daha önemli olduğunu söylüyorlar ya, ne gerek varmış bize sormaya =) alacağınız cevap bu olur !!! suzan hoca duymasın ama Razz
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 12:49 am

ya isim wermesem ve cok ciddi OLduklarından eminim
fiatlarıda söleyim not+ sınav soruları 70 ytl Laughing
ßende başta geyik felan yapyolar sanydm hatta biz diyoduk bi yemek yedirirz size ödeşirz fln ama notları getirdikleri zaman ne kadar ciddi oLduklarını anladım
Gülfiz

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 1:16 am

tamam, zaten isim verme, bilmek istemiyorum =) Shocked
neyse boşverin siz onu da, bizden gelip soru vb istediğinizi hocalara söylemeyin bari Wink
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 1:24 am

tamam sölemeyiz yarın quizimiz war tıbbı bio genetik

Neydi ben sucum Allam cheers
Gülfiz

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 11:57 pm

ya bak benden sana tavsiye, Belgin Hoca kaçırılmayacak fırsat, quizleri sözlüleri varya, onlar vize/finaller için çok yardımcı olur, en azından benzer sorular gelir çünkü Smile
dinle onun derslerini, not ta tut, çünkü ne söylerse onu sorar, başka birşeyi değil, en azından bizde öyle olmuştu Razz
safaksayar02

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 12:50 am

arkadaşlar merhaba,

biraz geç yazıyorum, kusura bakmayın...

özellikle okulumuza yeni gelen arkaşlara hoşgeldiniz demek istiyorum...

aklınıza takılan her soruna, elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacagız...

bu arada kimseye para kaptırmamanızı tavsiye ederim:))
SuRgEoN
Admin
SuRgEoN

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 12:51 am

arkadaşlar ben bu para olayına çok takıldım.nasıl böle bişey olabilir anlam veremiyorum.biz senelerce ustlerimizden bişey görmedik ama alttan gelen arkadaşlarada elimizden geldiğince yardımcı olduk.O arkadaşlarımız çok ayıp etmişler.Onlar için üzüldüm bukadar fırsatçılık olmaz.Ayrıca alt sınıftaki arkadaşlarımızada yardımcı olanlara ayrıca teşekkür ederim.
Gülfiz

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2007 1:47 am

Evet, ben de takılmıştım ama sonra düşündüm, herkes bizim gibi düşünmüyor, varmış demek ki fırsatçılar aramızda Evil or Very Mad
Ama ben tekrar söylüyorum, gerçekten yardım etmek isteyen bir sürü insanız biz Smile
Bu arada o teşekkürü üstüme alıyorum, birşey değil, ne demek canım, elimizden geldiği kadar ederiz tabii yardım Laughing
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 6:13 pm

El emegi göz nuru hesabı yapyolar...
Neyse ben unuttum onLarı
En kısa zamanda yanınza damlaycam gülfiz cheers
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 10:25 pm

ben daha kralını söyliyim size anlamadıım bi bçimde 2. sınıflar notları attık falan diyolar ben valla inanrım şu parayla not satma işine yapmayın yahu epitopu kaç kişiyizki saten şu okulda yardımcı olalım birbirimize deil mi ama bounce
gözde

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 11:46 am

ya arkadaslar notlari atmis olanlar gercekten olabilir bu inanilmiycak bisey diil bnce..

not satma konusuna gelince bn sizin sinifa notlarimi verdim(ucretsiz olarak) Very Happy
ayrica kitap istiyen olursada geri almak sartiyla isteyene getirebilirim..

ama bnce notlarini satmaya calisanlara bu kadar kati yaklasmayim cunku satmaya calisan o notlari toplamak icin cok emek harcamistir ve sizin hazira konmanizi istemior olabilir.bide tabi bize kimsenin bu konuda yardimci olamamasi da biz kendimiz yaptik onlarda kendisi yapsin dusuncesine suruklemis olabilir..

ama dedigim gibi bn isteyene notlarimi getiriyorum sinav donemide notlarinizi getirirseniz gulfiz arkadasimin dedigi gibi nerelerden cikabilceini soylerim... Wink
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 8:14 pm

slm ben tıp 1 deyim arkadaşlar ben tıbbi bio degilde biokimya ve biofizkten korkuyorum napcaz bu dersleri biz yardım edin Crying or Very sad
SuRgEoN
Admin
SuRgEoN

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 7:54 pm

doctors demiş ki:
slm ben tıp 1 deyim arkadaşlar ben tıbbi bio degilde biokimya ve biofizkten korkuyorum napcaz bu dersleri biz yardım edin Crying or Very sad

arkadaşlar biofizikten korkmayın çok basit bir ders ancak biikimya için aynı şeyi söyleyemem.Ama biyokimya için tavsiyem derste anlatılan konuları eve gidince bi 15-20 dk okuyun böylece sık tekrarla aklınızda yer edersiniz.ama isterseniz yinede yardımcı olmaya çalışırız.ama siz 1.sınıf arkadaşlara en iyi yardımı 2.sınıftaki arkadaşlarımız yapar onlardan da sağduyulu davranmalarını isterim sağduyulu davrananlarada teşekkür ederim.
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:39 pm

SuRgEoN demiş ki:
doctors demiş ki:

arkadaşlar biofizikten korkmayın çok basit bir ders ancak biikimya için aynı şeyi söyleyemem.Ama biyokimya için tavsiyem derste anlatılan konuları eve gidince bi 15-20 dk okuyun böylece sık tekrarla aklınızda yer edersiniz.ama isterseniz yinede yardımcı olmaya çalışırız.ama siz 1.sınıf arkadaşlara en iyi yardımı 2.sınıftaki arkadaşlarımız yapar onlardan da sağduyulu davranmalarını isterim sağduyulu davrananlarada teşekkür ederim.
tşk ederim tavsiyen için :)sınıfın çogu benimle aynı dersi paylaşıo her gördügümüz üst sınıfa danışıp duruoz Smile
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:40 pm

pardon ya yanlış yazmışım dersi paylaşıo degil aynı derdi paylaşıo dicektim:)
SuRgEoN
Admin
SuRgEoN

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 8:47 pm

doctors demiş ki:
pardon ya yanlış yazmışım dersi paylaşıo degil aynı derdi paylaşıo dicektim:)

dün biz okuldaydık.arkadaşlarla konuşalım dedik.ekmeni aradım ama oda okula gelmemişSmile)) tekrar gelicez umarım busefer karşılaşırız.sizlere yardımcı olmak isteriz.gerçi hocalrımızın bağzıları değişmi mesela biyokimya hocası bize mustafa hoca ile birlikte bikaç tane dışardan hoca gelirdi ama sizin şuan hocanız uzay hanım herhalde öenmli değil hoca değişsede ders aynı nasıl olsa:)))
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 8:54 pm

yahu lütfen yardımcı olun=) resmen acı çekioruz napcaz diye
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 10:25 pm

Biofizik problem olmaz hocayı kızdırmayın yeter.

Biyokimya için hergün konu okuyun 10 dk,biliyorum çok iğrenç konular birşey anlamayacaksınız ama en azından belli enzimleri öğrenin,ne hangi basamakta en önemli enzim bunu öğrenin.

Bir de eğitim Türkçe'ye döndüğü için belki Tus soruları da işinize yarar.
https://istanbulbilim.yetkin-forum.com
SuRgEoN
Admin
SuRgEoN

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 10:44 pm

merve07 demiş ki:
yahu lütfen yardımcı olun=) resmen acı çekioruz napcaz diye

biz admin le tekrar okula gelmeyi düşünüyoruz.geldimizde sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 10:48 am

[quote="Admin"]Biofizik problem olmaz hocayı kızdırmayın yeter.

şey kızdırırsak nolur?derste sınıf çok konuşuyo diye biras kızdı bizede ondan soruorum Smile
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 5:01 pm

1snf arkadaslar biraz gec old ama siz yine cok sanslisins hergn gelip soru sorabilceinis ust snflarinis wr :)sinwlara daa wr gelip soranlara ckms snw sorularni hatrladimis kadar soluors.biyokimyadan korkmayin hocanin annatti konulardan ckms tus sorularina bakin yeter kendi soru hazirlamio genelde..biyofiizik konusunda biz nasi gectik knular neydi nasildi hicbi fikrim yok:)sze yeni bi hoca giriyo zatenn tibbi biyoloji annati hersei sorar bu donemin kiymetini bilinn:)kolay gelsin herkese;)
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 5:28 pm

drelif demiş ki:
1snf arkadaslar biraz gec old ama siz yine cok sanslisins hergn gelip soru sorabilceinis ust snflarinis wr :)sinwlara daa wr gelip soranlara ckms snw sorularni hatrladimis kadar soluors.biyokimyadan korkmayin hocanin annatti konulardan ckms tus sorularina bakin yeter kendi soru hazirlamio genelde..biyofiizik konusunda biz nasi gectik knular neydi nasildi hicbi fikrim yok:)sze yeni bi hoca giriyo zatenn tibbi biyoloji annati hersei sorar bu donemin kiymetini bilinn:)kolay gelsin herkese;)
tşk:)
SuRgEoN
Admin
SuRgEoN

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 10:30 pm

[quote="doctors"]
Admin demiş ki:
Biofizik problem olmaz hocayı kızdırmayın yeter.

şey kızdırırsak nolur?derste sınıf çok konuşuyo diye biras kızdı bizede ondan soruorum Smile

sizin biofizik hocanızın adı ne? sanırım admin arkadaşımın söylediği hoca size gelmio

Her türlü konuyu danışabilirsiniz
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-