İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Her türlü konuyu danışabilirsiniz

+9
merve07
doctors
gözde
choocknus
SuRgEoN
safaksayar02
Gülfiz
Ekmen
Admin
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
elifcelik06

elifcelik06

Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:36 pm

choocknus demiş ki:
foruma falan da çok katılım yok sizdn oyüsdn d dedm ben yoksa gerçi bizdn d hep bişe soruyolar okadar yani az kişiyiz dier ünilerde olmayan bişe bu ve herkesin brbirni tanıması kadar normal bişe gelmio aklıma ama bzm sınıfı geç o konuda diym ben dediim gbi herkes ayrı telden yani sınavlar başlasa da başlamasa da gelcek kitle o cuma gnküydü belki bi eksik bi fazla

yaa illa cok kişi olmaya gerek yook eğlenmek isteyen kafa olan zatenn gelio kaç kisi geldiğinin cok bi önemi yok yanii...
biizm sınıf baska i forum acmstı ordalar tam kadro bazıları burda
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:43 pm

tmm peki susuyorum ozman Laughing burayı da toplumsal amacnddan çıkarp msn moduna dnştrdm bu durumda ben kaçarr tekrardana tşkkrler yardmların ve yardım etmeye dair sonsuz çaban için bom
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:44 pm

choocknus demiş ki:
tmm peki susuyorum ozman Laughing burayı da toplumsal amacnddan çıkarp msn moduna dnştrdm bu durumda ben kaçarr tekrardana tşkkrler yardmların ve yardım etmeye dair sonsuz çaban için bom

boswer biz konusmasak konusan yok zatenn Razz
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 4:14 pm

elifcim bilgilendirmelerini için hakkaten çok teşşkkr ederm sen olmasan napardım=))
betülüm sen o günü takma kafana ztn bnsiz hiiiç eğlenemezdin inş bidaki seferlere sağlıklı olcam o zmn gör eelenceyii=))
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 8:04 pm

merve07 demiş ki:
elifcim bilgilendirmelerini için hakkaten çok teşşkkr ederm sen olmasan napardım=))
betülüm sen o günü takma kafana ztn bnsiz hiiiç eğlenemezdin inş bidaki seferlere sağlıklı olcam o zmn gör eelenceyii=))

ne demekk merve Smile
tip bayrami yaklasio yine bi kopp kopp olcakk onda hep birlikte olurs Wink bounce
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 2:13 am

elifcelik06 demiş ki:
merve07 demiş ki:

ne demekk merve Smile
tip bayrami yaklasio yine bi kopp kopp olcakk onda hep birlikte olurs Wink bounce
yaw tıp bayramı dedin de elifcim geçen yıl siz tıp bayramında bişe yaptınızmı yada okulda herhangi bi etknlk oluomu merak ettm:)
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 2:18 am

biz gecen sene yapmadik ama bu sene yapilcak butun okulu kapsayan bi parti gusell bisiler olck ins
Sözdemir

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 10:00 pm

millet bu forumdan mı irtibata geçiyor artık yoksa diğer forumdan mı.Ayrıca ben de modluk istiyom niye ekmen'e var da bana yokkk eee anatomi dersinin değişmez elektronik teknisyeniyiz şurada yani.Hülya hocamızın vazgeçilmeziyim.beni de mod yapın banane bounce (bu arada tıp 1 den 2 ye geçtim.arkadaşlar tahmin etmiştir kim olduğu mu )
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 10:16 pm

wuhuuuu selçuk'u mu görüoruz aramızda=)
Sözdemir

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 11:37 am

merve07 demiş ki:
wuhuuuu selçuk'u mu görüoruz aramızda=)
yani işin bütün gizemini berbat ettin ben bilmiyom mu ben selçuk'un diye yazmayı aaaaaa!!! bom Very Happy ya bu arada merve sen soyadını da yazsaydın 246457456 tane merve var sınıfta gerçi ben biliyom hangi merve olduğunu ama... Exclamation
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 11:34 am

amacım da gizli kimliini ortaya çıkarmaktı zaten ne sandınn=) ben merve şahin.bilmiorum tahminlerinle ne kdr örtüştü=)
Sözdemir

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 2:11 pm

tamamen :DD ayrıca bu nasıl rumuz böyle.Popstar yarışmasına katılırmış gibi.. Smile)

Her türlü konuyu danışabilirsiniz
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-