İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İstanbul Bilim Üniversitesi Forumu

İstanbul Bilim Üniversitesi forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Her türlü konuyu danışabilirsiniz

+9
merve07
doctors
gözde
choocknus
SuRgEoN
safaksayar02
Gülfiz
Ekmen
Admin
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
elifcelik06

elifcelik06

Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 10:02 pm

merve07 demiş ki:
üst sınıftaki arkadaşlarr geçen sene tarihten kalan oldu muuu??

sartli gecen arklarimiz war Razz kalan yook merak etmeinn Very Happy
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 10:55 pm

şartlı geçmek ne dmk ki??kusura bakma ya bu konularda cahil kaldm biraz:)
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 10:58 pm

dc we dd aldinda sartli geciosn yani not ortalaman 2nin altina inmediigi surece geciosn demek oluo bu ama eer not ortalaman 2nin altindaysa dc yle kaliosn Neutral ayrica dc we dd icin not yukseltmeye girebiliosn Very Happy ortalaaman da yukselmis oluo
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 2:36 pm

hmm teşekkür ederim bilgiler için:)
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ocak 15, 2008 5:14 pm

ne demek Wink
Ekmen

Ekmen

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 5:46 am

ben tarihten kalıyorm şu anda benim ortalamam şartlı geçmem için 1. dönem içinmi 2.00 'un üstünde oLması Lazım yoksa 1. ve 2. dönemin aritmetik ortalamasındamı?
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 4:21 pm

ilk donem 2 ikinci donem 2 olmasi lasimm
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ocak 19, 2008 2:45 pm

ya biri bana şu harflendrme notları açıklayabilirmi tek bildigim 95-100 arası aa oluo..
eje

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ocak 19, 2008 5:01 pm

ya bnde o harflendrme olayını hç blmiorm yaa ama genetkten kalıorm snrm:( elif ya bu sömestr de ortalama yükseltme snawları oluomş snrmm ne zaman oluo nasıl oluo ya biraz anlatablrmsnnn?
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ocak 19, 2008 5:21 pm

simdi harflendirme aslinda tamamen hocaya kalmis bsi mesela mustafa hoca sinif ortalamasini hesaba katmaz 50 al dd yle gec 95 al aa yla der ama dier hocalar genelde sinif ortalamasina gore siraya koyup yapio ..
not orttalaman 2 nin uzerinde oldugunda dd yada dc olan notlarin sorun olmuo geciosn .
ama yinede butunlemelerde sinawa girip dd yada dc ni yukseltebiliosn..
bilmiorm yardimci olabildim mi Rolling Eyes
doctors

doctors

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 3:53 pm

ya tarihden şartlı geçicem acba sorular zormuymuş biliomusun:)
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 4:54 pm

doctors demiş ki:
ya tarihden şartlı geçicem acba sorular zormuymuş biliomusun:)

yaaa butte sorular nasi bilmorm cook sukur daa tanismadim kendisile Razz ama girceksen ii dusun aldiin notu riske atma dusurme ihtimalinde war cunku
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 9:54 pm

ya arkadaşlar şimdi bnm biokimya DD, tarih DC yani şartlı not ortalamam da 3.03 bnm herhangi bi sınawam girmem gerekio mu şimdii anlamadım ben ya nolur bi yardımcı olun??
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 11:59 pm

merve07 demiş ki:
ya arkadaşlar şimdi bnm biokimya DD, tarih DC yani şartlı not ortalamam da 3.03 bnm herhangi bi sınawam girmem gerekio mu şimdii anlamadım ben ya nolur bi yardımcı olun??

hayr 2nin altina dusmus olsan girmen gerekirdi
merve07

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 12:09 am

peki not yükseltme sınavları nası oluyo?her istediin notu yükseltebiliomsn yoksa sdc DC ve DD mi??bide başvurmak mı lzm not yükseltme için??
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 03, 2008 10:07 pm

merve07 demiş ki:
peki not yükseltme sınavları nası oluyo?her istediin notu yükseltebiliomsn yoksa sdc DC ve DD mi??bide başvurmak mı lzm not yükseltme için??

sadece d li yani sartli gectklerin icin girebiliosnn ewt okula baswurman lazm suresi ne kdr bilmiorm ama 11 14 subat arasi sinawlar
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 3:57 pm

merveciime forumdan seslenerekten sınavında başarılar diliorum al şu biokmyanın anahtarını cheers barada elif bizim dönemin can simidi olmuş sanki bi güzin abla durumu var fena halde ben d gidişatı bozmıyım ikinci dönemde ilk dönemin konularını da dahil edip mi soruyolar sınavda mesela tarih edebiyat falan merak ettim muhtemelen bu soruyu da elif cevaplıcak oyüzden kendisine şimdiden teşekkr ediyorum rendeer
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:01 pm

choocknus demiş ki:
merveciime forumdan seslenerekten sınavında başarılar diliorum al şu biokmyanın anahtarını cheers barada elif bizim dönemin can simidi olmuş sanki bi güzin abla durumu var fena halde ben d gidişatı bozmıyım ikinci dönemde ilk dönemin konularını da dahil edip mi soruyolar sınavda mesela tarih edebiyat falan merak ettim muhtemelen bu soruyu da elif cevaplıcak oyüzden kendisine şimdiden teşekkr ediyorum rendeer

yardımcı olabiliosam ne mutlu Smile ben büt e kalmadm simdilik Razz ama bildiğim kadarıyla her dönem kendinden sorumlu yani ilk dönem ayrı ikinci dönem ayrı ama tekrar sorarım birilerine ...
ikinci dönem zor bi dönem olcakk şimdiden kolayy gelsin hepimize Very Happy
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:07 pm

yok zaten bütler için sormadım normal vize ve finallerde var mı ilk dönemin konuları
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:08 pm

choocknus demiş ki:
yok zaten bütler için sormadım normal vize ve finallerde var mı ilk dönemin konuları

yook yook rahat ol büt lere kalmadıysan birinci dönemin notlarını yırtıp atabilirsin Razz
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:10 pm

barada merak etme hiç büte kalmaycan işallah bzm dönem komple duacın tusta da banko ilk 100desin Very Happy
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:12 pm

choocknus demiş ki:
barada merak etme hiç büte kalmaycan işallah bzm dönem komple duacın tusta da banko ilk 100desin Very Happy

sunny cook tesekur ederm ben sadece bi üst snfn yapması gerekeni yaporm tekila partisine götrmek de dahil Razz
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:18 pm

hiç açmamak lazmdr o konuyu beklemektn sıkılıp dönmeseydm şuan tanışmış olablrdk Laughing neyse yahu aplalarımz abiylerimis bize bi parti daha ayarlarlar artıkın diyecem d işte ortada sendn başka eleman göremedm sizin dönem d bzmki gibi toplama galiba herkes ayrı telden çalıyii:rabbit:
elifcelik06

elifcelik06

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:20 pm

choocknus demiş ki:
hiç açmamak lazmdr o konuyu beklemektn sıkılıp dönmeseydm şuan tanışmış olablrdk Laughing neyse yahu aplalarımz abiylerimis bize bi parti daha ayarlarlar artıkın diyecem d işte ortada sendn başka eleman göremedm sizin dönem d bzmki gibi toplama galiba herkes ayrı telden çalıyii:rabbit:

yaa wardı bizdende baya kisi de cok ilgilenemedm ben duyuramadm yeternce sınaw dönemine denk geldii icinn Neutral
tabii cnm okul acılınca bi parti daa patlatcamm dersler ağırlasmadan Wink
choocknus

choocknus

MesajKonu: Geri: Her türlü konuyu danışabilirsiniz   Her türlü konuyu danışabilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 4:34 pm

foruma falan da çok katılım yok sizdn oyüsdn d dedm ben yoksa gerçi bizdn d hep bişe soruyolar okadar yani az kişiyiz dier ünilerde olmayan bişe bu ve herkesin brbirni tanıması kadar normal bişe gelmio aklıma ama bzm sınıfı geç o konuda diym ben dediim gbi herkes ayrı telden yani sınavlar başlasa da başlamasa da gelcek kitle o cuma gnküydü belki bi eksik bi fazla

Her türlü konuyu danışabilirsiniz
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-